Series
Ratings
21
Fight For My WayRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0