Movies
Ratings
285
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0