Movies
Ratings
510
Inside OutRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 1.5
FlowRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Few Moments of CheersRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0