Movies
Ratings
284
Chernobyl DiariesRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
AlexanderRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 2.5
The ProtectorRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0