Titles you rated
I Am SoloRated ★ 5.0
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 2.5
Society GameRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- AccompliceRated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0