Movies
Ratings
72
JumperRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0