Series
Ratings
20
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0