Movies
Ratings
217
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5