Titles you rated
Occultic;NineRated ★ 5.0- Sakura TrickRated ★ 5.0
Laughing Under the CloudsRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 5.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
No. 6Rated ★ 5.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 5.0- WORKING!!Rated ★ 5.0
ShirobakoRated ★ 5.0
KatanagatariRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0- 삼자삼엽Rated ★ 5.0
- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 5.0
- Blood LadRated ★ 5.0
- Sunday without HeavenRated ★ 5.0
ARIA The AnimationRated ★ 5.0