Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 2.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 5.0
MashleRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0
The Alienist Season 1Rated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Twelve KingdomsRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Vinland SagaRated ★ 4.0