Series
Ratings
109
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 2.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0