Movies
Ratings
140
BarbieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5