Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 5.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Selling SunsetRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0