Movies
Ratings
385
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0