Titles you rated
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
May Food Bless You 2Rated ★ 3.0
May Food Bless YouRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Spice and WolfRated ★ 4.0