Titles you rated
Warriors of the DawnRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0