Movies
Ratings
180
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0