Movies
Ratings
167
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0