Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 0.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 1.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 3.0
SecretRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 1.0
Old PartnerRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5