Series
Ratings
23
As Beautiful As YouRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0