Movies
Ratings
77
RudderlessRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Johnny EnglishRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0