Titles you rated
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5