Movies
Ratings
1494
DownsizingRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
PrideRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5