Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0