Titles you rated
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 3.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.5
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5