Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 1.0
LolitaRated ★ 0.5
The Front LineRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5