Movies
Ratings
244
LimitlessRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
LooperRated ★ 2.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
RedlineRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0