Series
Ratings
11
Low LifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0