Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0