Series
Ratings
160
Queen WooRated ★ 1.5
BeckhamRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 2.5
MovingRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 0.5
WestworldRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5