Movies
Ratings
1110
MacbethRated ★ 3.5
Too Big to FailRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0