Titles you rated
- AjinRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5- 옷장전쟁Rated ★ 2.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5