Titles you rated
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.5