Movies
Ratings
270
ParasiteRated ★ 5.0
Yves Saint LaurentRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5