Movies
Ratings
342
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0