Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
AlienRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0