Movies
Ratings
632
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.0
The NaturalRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The BodyguardRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0