Movies
Ratings
95
World War ZRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
The OutlawsRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5