Titles you rated
Bullet TrainRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- BarbershopRated ★ 3.5