Movies
Ratings
569
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Boys Don't CryRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0