Titles you rated
Daughters-in-LawRated ★ 3.0
X-Man Season 1Rated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5- Jang Gil SanRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Sad Love StoryRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5