Movies
Ratings
185
BreathlessRated ★ 0.5
BurningRated ★ 4.0
8½Rated ★ 3.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 2.0
Pierrot le FouRated ★ 2.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5