Series
Ratings
24
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5- Dibo the Gift DragonRated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0