Titles you rated
AnnaRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0