Movies
Ratings
762
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5