Series
Ratings
194
Angel EyesRated ★ 3.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.0
MistyRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
- BonobonoRated ★ 3.0
BonobonoRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 3.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 3.5- Into the SunlightRated ★ 3.0
- Daddy FishRated ★ 4.0