Movies
Ratings
1030
Death in DesertRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
WildRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Hill of FreedomRated ★ 4.0