Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
HomefrontRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
RayRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0