Titles you rated
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
BargainRated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 1.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 0.5
Super CrooksRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
MessiahRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0