Series
Ratings
53
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5